Načítám Akce

Pobyt v Želivě – jaro 2019

25. dubna 17:00 - 28. dubna 11:00

Img 3495

Ve dnech 25.-28.4.2019 (víkend bezprostředně po Velikonocích) se na již tradičním místě, v hotelu Kocanda, Želiv, uskuteční jarní setkání Willíků.

Program se upřesňuje (zpravidla muzikoterapie, cvičení pro děti, odborný program pro rodiče, sdílení).

Podmínky – z prostředků spolku Willík se vždy snažíme uhradit pobyt dítěti s Williamsovým syndromem a jednomu rodiči (děkujeme za podporu firmě sanaplasma, s.r.o.). Ubytovat se můžete jak v hotelu, tak v přilehlých chatkách. Hotel je schopen zajistit i dietní stravu, vč. bezlepkové.

Přihlásit na pobyt se můžete u Zdeňka Kratiny (zdenek.kratina@spolek-willik.cz).

Na pobyt sháníme i asistenty a dobrovolníky k dětem – jedná se o pomoc při programu, při sebeobsluze, zaškolíme:-) Uhradíme cestu, pobyt, stravu, příp. potvrdíme praxi.  Dlouhodobá spolupráce vítána. Zájemci pište prosím Lence Jamrichové (lenka.jamrichova@seznam.cz). Těšíme se.

Zahájení:
25. dubna 17:00