Načítám Akce
  • akce již proběhla.

Pobyt v Želivě – jaro 2019

25. 4. 2019 17:00 - 28. 4. 2019 11:00

Ve dnech 25.-28.4.2019 (víkend bezprostředně po Velikonocích) se na již tradičním místě, v hotelu Kocanda, Želiv, uskuteční jarní setkání Willíků.

Program:

• pro dospělé – v pátek odpoledne za námi dorazí  lektorka, speciální pedagožka a sociální pracovnice paní Radka Čebišova z Quipu (https://www.kvalitavpraxi.cz/nabidka-vzde…/…/radka-cebisova/). Budeme si povídat o podpoře při rozhodování a (omezení/neomezení) svéprávnosti, dotkneme se ale i nástrojů zaměřených na člověka (kruh přátel, kruh podpory)
  • pro dospělé – v sobotu dopolede přijede pan Jan Šesták z budějovické ARPIDY, centra pro rehabilitaci osob se zdravotním postižením, z.ú.  Tématem jeho semináře bude pracovní a sociální rehabilitace.
  • pro děti – dětem se budou věnovat slečna Zdislava Szymikova (hudba, zpěv, tanec) a slečna Anna Freithová (pohybové aktivity), pomáhat jim v tom budou asistenti a asistentky, na které se moc těšíme. V sobotu odpoledne přijede s muzikoterapeutickým programem pan Aleš Fuchs, kterého známe již z předchozích setkání. Bude-li zájem o tvoření, pak bude k dispozici Martina Michalová.

Podmínky – z prostředků spolku Willík se vždy snažíme uhradit pobyt dítěti s Williamsovým syndromem a jednomu rodiči (děkujeme za podporu firmě sanaplasma, s.r.o.). Ubytovat se můžete jak v hotelu, tak v přilehlých chatkách. Hotel je schopen zajistit i dietní stravu, vč. bezlepkové.

Přihlásit na pobyt se můžete u Zdeňka Kratiny (zdenek.kratina@spolek-willik.cz).

S sebou:

• oblečení na ven, vč. gumovek pro děti (kdyby náhodou pršelo)
  • drobné hudební nástroje
  • karimatku na muzikoterapii
  • míče, koloběžky, tříkolky, brusle – dle zájmu
  • knížky z cyklu Kouzelné čtení – proběhne výměna mezi rodinami

Na pobyt sháníme i asistenty a dobrovolníky k dětem – jedná se o pomoc při programu, při sebeobsluze, zaškolíme:-) Uhradíme cestu, pobyt, stravu, příp. potvrdíme praxi.  Dlouhodobá spolupráce vítána. Zájemci pište prosím Lence Jamrichové (lenka.jamrichova@seznam.cz). Těšíme se.

Zahájení:
25. 4. 2019 17:00