Vašek

Ahoj,

jmenuju se Vašek Rohlena a je mi 20 let. Bydlím v Ústí nad Orlicí, je to hezký město, máme tam obchody a mám tam hodně kamarádů.

Chodím do školy, do speciální školy, teda do dvouleté praktické školy. Učíme se tam  angličtinu, pracovní činností – sejeme semínka, zaléváme. Taky se učíme  vařit. Uměl bych uvařit palačinky s Nutellou. Moje nejoblíbenější jídlo jsou těstoviny, vrtule. Učili jsme se i prát a žehlit. Jaké mám koníčky?

Můj koníček je probírat své oblíbené věci: fotbal, stará řemesla a techniku. Chodím ven, na hřiště s kamarádama, bavím se a mám se dobře. Mám přítelkyni Lauru Martincovou, chodí se mnou do školy, ale bydlí v Sobotnici. Můj nejoblíbenější sport je fotbal, hraju ho s kamarádama, koukám se na něj v televizi a dříve jsem hrál za Libchavy. Mám taky zvířátko, psa, Jack Russell teriéra, jmenuje se Kyra Rohlenová, je to můj niňánek.

Čím chci jednou být? Chci být bicistou (asi teda bubeníkem) a perkusionistou, chci hrát na bicí a na perkuse. Už to trénuju, chodím do hudební školy Jaroslava Kociána, mám tam paní učitelku Lindu Gregarovou, ta mě učí hrát na bicí soupravu. Jak se mi líbí v Želivi a co tu dělám? Na setkání Willíka se kamarádím se všema Willíka, je to tu super, prožíváme tu všelijaká dobrodružství, prostě je s náma legrace, jsme takoví šaškové, rádi se předvádíme. Já se tu houpu na houpačce, povídám si, jsem tu rád. Co budu dělat v létě? Pojedu do Neratova do Orlických hor za kamarádama a budu výletovat s mamkou a s Willíkama pojedu na tábor.

(vloženo na jaře 2022)