Tomáš

JMENUJI SE TOMÁŠ KRATOCHVIL.  JSEM NAROZENÝ 26. BŘEZNA 1990. BYDLÍM V BRNĚ .

ZÁJMY: HASIČSKÁ TECHNIKA, ZÁCHRANÁŘSKÁ TECHNIKA, NÁKLADNÍ AUTOMOBILY, ZEMĚDĚLSKÁ TECHNIKA A MĚSTSKÁ HROMADNÁ DOPRAVA.

JÁ SE BOJÍM BOUŘKY A VOJENSKÝCH LETADEL. JÁ SI PŘEJI BÝT HASIČEM, PROTOŽE K TOMU MÁM HROZNĚ MOC BLÍZKO.

MOJÍ SESTŘE LENCE JSEM BYL ZA SVĚDKA NA SVATBĚ.

Více o Tomášovi najdete v článku jeho sestry Lenky o společném vzdělávání.

(vloženo v létě 2018)

A aktuality z roku 2022?

PRACUJI V JEDNY FIFRME, KTERA SE ZABYVA SKOLNIMA POMUCKAMA. FIRMA SE JMENUJE UCEBNICE VANICEK. MOJE PRACOVNI DOBA JE 4 HODINY DENNĚ, OD 8.OO HODIN DO 12.OO HODIN. PRACI JSEM NAŠEL POMOCI AGAPA (nezisková organizace AGAPO – Cesta k uplatnění, www.agapo.cz) A SESTRY LENKY.

NA PRACI SE MI LIBI, ZE NENI STEJNA, ALE CINNOSTI, KTERY JA DELAM, JSOU RUZNY. JE TO NAPŘIKLAD: POLEPOVANI OBALU, UKLID VENKU, CUDLIKY, ZALIVANI VENKU, VOZENI UCEBNIC, BALIKU. V PRACI MAM VEDOUCIHO A JE TAM I ASISTENCE. V PRACI MAME I ZDRAVOTNIKA, JE TAM OD TOHO, ABY MOHL POSKYTNOUT PRVNI POMOC (AT SE JEDNA O VAZNA CI LEHKA ZRANENI, NEVOLNOSTI, KOLAPSY, VYCERPANI, UNAVY, POPALENINY, ZHORSENI ZDRAVOTNIHO STAVU). ZDRAVOTNIK TAKY RESI, CO DAL A MONITORUJE AKTUALNI SITULACI NA MISTE (VENKU A NEBO PRIMO V BUDOVE).

MOJE PANI VEDOUCI JE TAM OD TOHO, ABY ME KONTROLOVALA, JESTLI JSEM VCAS V PRACI.  VZDYCKY JE POTREBA SE ZEPTAT, CO BUDU DELAT NEBO KAM PUJDU, JESTLI VSICHNI JSOU V PORADKU, JESTLI TY PRACE JE HODNE, AKORAT ANEBO MALO. PAN ASISTENT ANEBO PANI ASISTENTKA MI DOPOMAHAJI S TIM, CO JA SAM NEZVLADNU – AT SE JEDNA ODVOZ NA PALETE, NALOZENY RUZNY VECI, KTERY JSOU TEZKY, VEN NEBO DO SKLADU. S KOLEGY VYCHAZIM DOBRE, KDYZ JE NEKDY PROBLEM, ZEPTAM SE BUD KOLEGU ANEBO PANI VEDOUCI, ABY MNE PORADILA, CO DAL. MUJ PLAT JE 8 TISIC. PENIZE DAVAM NA POKLADNU, VZDYCKY BERU VIC PENEZ NEZ MIN, DOSTAVAM TAKY STRAVENKY. BUD SI NECO KOUPIM NA CHUT A NEBO SETRIM NA OBLECENI, KOLA, VYLETY, KULTURNI AKCE.

S POZDRAVEM

TOMAS KRATOCHVIL, TURANY