Terapie pro Willíky – Bílá 2018

Jaké terapie na nás letos na rekondičním pobyt v Bílé v Beskydech čekaly? Díky slovenské společnosti se našeho pobytu zúčastnila Oľga Stanková, cvičitelka a jógy a masérka, která s dětmi (a s rodiči) každé ráno ve společenské místnosti cvičila jógu a protahovací cvičení a také masírovala naše Willíky. Instruktorka plavání Romana pak zase každý den s našimi dětmi pilovala plavecké styly, učila je nebát se vody, obratnosti a dalším dovednostem. Další terapií pak byla arteterapie s Aškou Goloňovou, která s dětmi dělala keramiku, kreslila, vyšívala. Z Frýdku Místku pak za námi dojely dámy z organizace Podané ruce, která se zabývá canisterapií. Terapie s pejsky zaujala většinu dětí.

Děkujeme nadaci Divoké husy za podporu projektu „Benefice s Divokými husami“, nadační příspěvek ve výši 36 tisíc Kč byl použit na úhradu nákladů (odborný program, asistenti) tohoto rekondičního pobytu.