Hledáme asistenty a dobrovolníky na podzimní pobyt

Hledáme asistenty na podzimní pobyt, který se bude konat v Pluhově Žďáru (Jižní Čechy, kousek od Jindřichova Hradce, v termínu 23.-24.9.2022 (pátek a sobota).
Jedná se o pomoc dětem s Williamsovým syndromem při programu (dohled, vysvětlování pokynů apod), při sebeobsluze (jídlo, pití, oblékání), během seminářů pro rodiče, příp. individuální doprovázení dítěte. Jedná se o děti s mentálním postižením (zpravidla LMP), se specifickými zájmy, společenské, upovídané, pozitivní. Zaškolíme, uhradíme cestu, pobyt i stravu, příp. potvrdíme praxi a vybavíme materiály na seminárky či jiné práce. Dlouhodobá spolupráce vítána.
Uvítáme zájemce, kteří mají kladný vztah k dětem / dětem se zdravotním postižením / mentálním hendikepem (chtějí se například této oblasti dále profesně věnovat), zkušenosti nejsou nutné, zodpovědnost a spolehlivost ano:-). Rádi mezi sebou přivítáme pozitivně naladěné a aktivní lidi, kteří jsou i schopni převzít iniciaitivu (vymyslet nějakou zábavu pro děti, zkusit naučit dítě něco nového). Pozitivní a přátelské prostředí zaručujeme:-)
Zájemci se mohou ozvat Lence Jamrichové (lenka.jamrichova@seznam.cz), která potvrdí zájem a před konáním akce (v září) se ozve a dořeší se zájemci podrobnosti (příjezd, odjezd, dietní omezení, údaje pro potvrzení praxe apod).
Těšíme se na právě na Vás!:-)