Hezky pěšky s Willíkem (100 podzimních kilometrů)

Hezky pěšky je facebooková skupina lidí, kteří rádi chodí pěšky a ještě raději se v tom navzájem povzbuzují a hecují. Pořádají například pravidelné měsíční výzvy v počtu nachozených kilometrů a několikrát ročně také chodecké charitativní akce ve prospěch nějaké bohulibé organizace.

Letošní výzva Prvních podzimních 100 km je organizována ve prospěch našeho spolku Willík a pokud rádi chodíte, nebo nás chcete podpořit, můžete se zúčastnit také!

Jak to celé funguje?

V e-shopu si za 169 Kč objednáš dřevěnou medaili s logem akce a logem spolku Willík.

První podzimní den, tj. 23.9.2023, si začneš počítat kroky a kilometry – můžeš využít chytré hodinky, aplikaci v telefonu, je to jen na tobě. Své kilometry si počítáš sám a v libovolné frekvenci je zaznamenáváš jako komentář u dané FB události (pokud s FB  nekamarádíš, můžeš tenhle krok vynechat).  Je úplně jedno, jak dlouho ti to bude trvat, chůze je každopádně pro tvé zdraví skvělá:-)

Po splnění výkonu si na zadní stranu medaile zaznamenáš den, ve kterém jsi vzdálenost zdolal(a).

Celkem 25% z výtěžku prodeje medailí poputuje našemu spolku Willík.
Cíl: ujít prvních letošních podzimích km hezky pěšky a podpořit dobrou věc!!!