Načítám Akce
  • akce již proběhla.

Výlet do Housova mlýna v Táboře

28. 10. 2022

Vážení rodiče a milé děti s Williamsovým syndromem,

přemýšlíte, jak prožijete podzimní prázdniny? Máme pro vás super tip – pojďme ho strávit společně!

Ráda bych vás tímto pozvala na výlet do Tábora, do Housova filmového mlýna (více zde: https://www.housuvmlyn.cz/) . Co tam na nás čeka? Báječná zážitková filmová zbrojnice, kde si můžete vyzkoušet zbroj, kterou měl před tím na sobě třeba Brad Pitt nebo Tom Cruise, oběd ve středověké krčně a speciální program připravený na míru (soutěže, rytířské klání apod).

Den pro Willíka v Housově mlýně se bude konat v pátek 28.10.2022 (státní svátek a podzimní prázdniny), odjezd společně vlakem z Prahy v 9:04 (IC 533 Jižní expres, odjezd z hlavního nádraží, příjezd do Tábora v 10:08), eventuálně individuální příjezd k Housovu mlýnu v Táboře do 11 hodin (parkování v místě bez problémů).  Odjezd zpět individuálně, nebo vlakem dle domluvy (16:39 nebo 17:39 hodin). V případě zájmu i možná procházka po Táboře (muzeum čokolády, podzemí, výstup na věž apod).

Akce (oběd + program pro děti) bude v režii Willíka, dopravu, suvenýry, další občerstvení apod. si hradí rodiny.

Setkání je určeno všem dětem s Williamsovým syndromem, budeme ale rádi, když s sebou vezmete i sourozence a kamarády.

Pokud se chcete akce zúčastnit, prosím o odpověď do 2.10.2022 – a to buď reakcí na tento e-mail, příp. přihlášením se na akci na Facebooku.
Potřebuji znát:
– počet osob, které se zúčastní (děti + dospělí)
– požadavek na oběd (ano/ne, počet, diety)
– způsob dopravy (společně vlakem/individuálně).

Těším se, že si podzimní výlet společně užijeme!

Hanka Kubíková

(hana.kubikova@spolek-willik.cz)