Načítám Akce

Podzimní pobyt – Soběšice

25. října - 28. října

Podzimní pobyt Willíka se letos uskuteční v termínu od 25.10.2019 do 28.10.2019 (pátek – pondělí), v Hotelu pod Hořicí v Soběšicích na okraji Šumavy.

Program se připravuje, velmi předběžně:

• Přednáška MUDr. W. Urbanové o vývoji chrupu se zaměřením na Williamsův syndrom
  • Přednáška Mgr. P. Křížové o dentální hygieně dětí s Williamsovým syndromem, spojená s praktickou instruktáží čištění zubů pro děti (hravá forma, za pomoci asistentek – dentálních hygienistek).
  • Seminář Radky Čebišové z Quipu pro rodiče o Plánování zaměřeném na člověka (nástroje Mapa a Cesta, s praktickými ukázkami).
  • Plavání a masáže dětí (Lenka Rohlenová)
  • Muzikoterapie pro děti  (Markéta Havlová)
  • Informace o možnostech dalšího vzdělávání dětí s mentálním postižením (Lenka Hrnčířová)
  • Pain free cvičení (Kristýna Černá)
  • Kulatý stůl pro rodiče o rozvoji nejmenších dětí (Kristýna Černá)
  • Focení rodin s fotografkou Zuzanou Krchnovskou.

Ceník ubytování zde. Spolek Willík finančně podpoří rodiny, které jsou ve finanční nouzi (o žádosti o podporu rozhodne Výkonná rada), pobyt zdarma budou mít také děti s Williamsovým syndromem. Další příspěvek pak bude záležet na aktuální finanční situaci spolku.

Přihlášky přijímá Zdeněk Kratina (zdenek.kratina@spolek-willik.cz)

Zahájení:
25. října